Stephanie Moss

Stephanie Moss, Çocuk & Gençlik, Okul Öncesi Resimli & Şekilli Kitaplar kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 10 Küçük Maymun, Bu Ses de Ne?, Peşimdeki Canavar, İşte Ben! olarak sayılabilir. Stephanie Moss kitapları; İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Stephanie Moss tarafından yazılan son kitap "10 Küçük Maymun", İş Bankası Kültür Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • İşte Ben!

  Farenin bir kaplan gibi çizgili kürkü ya da bir flamingo gibi parlak pembe tüyleri olmayabilir. Çenesi kuşkusuz bir timsahınki kadar güçlü değildir. Ve elbette bir aslan gibi kükreyemez. Ama o öyle memnun ki halinden!
  Kendini sevmenin her şeyden daha önemli olduğunu gösteren bu koca yürekli minik fareyle dünyayı dolaşıp muhteşem hayvanlarla tanışmaya ne dersiniz?
  4,90
 • Bu Ses De Ne?

  Bebe Tavşan ile Bebe Porsuk ormanın derinliklerinden gelen, gürlemeyi andıran bir ses duydular ama bunun ne olduğunu bir türlü anlayamadılar. Bebe Tavşan korkuya kapılıp aklına bir sürü dehşet verici şey getirdi ama cesur Bebe Porsuk sesin kaynağını keşfetmeye kararlıydı. Ne dersiniz? Sesin kaynağına ulaşabilecekler mi?

  4,90