Sharon Bala

Sharon Bala, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Mülteciler kitabının yazarıdır. Sharon Bala kitapları; Mevsimler Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Sharon Bala tarafından yazılan son kitap "Mülteciler", Mevsimler Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Mülteciler

  Khaled Hosseini ve Chris Cleave okuyucuları için ‘Mülteciler’ kitabı, bir grup mültecinin hayatta kalmasıyla ilgili tehlikeli yolculuğunu, sınırdışı edilme korkusu ve terörizm suçlaması arasında kalışını anlatan olağanüstü bir roman…”
  (One World, One Book)

  “Sinematik detaylar, bizi yoğun bir drama sürüklüyor. Bala, geçmişten günümüze yolculuk yapmış, anıları güncel sorunlarla harmanlamış… Akışkanlığın yanında, son satırlarda merak uyandırarak okuyucuyu yakalamış. Sanki adalet bizim elimizde gibi… Mülteciler, doğrunun hassas terazisini bize hatırlatıyor.” (Bookpage)

  “Yerinde ve çok sürükleyici…”
  (Publishers Weekly)

  “Bu önemli roman, göç olaylarını ibretle ele almış… Derinden etkileyici ve ayrıntılı… Mülteciler, bir ülkenin kamu güvenliği söz konusu olduğu takdirde; insan hayatının harcanıp harcanmayacağını sorguluyor.”
  (Booklist)
  gizle

  10,90