Nalan Aktaş Sönmez

Yazar Nalan Aktaş Sönmez Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Uzmanı –Çocuk ve Aile Danışmanı ve Pedegog’dur. Nalan Aktaş Sönmez, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Bölümü Lisans mezunudur. Yazarın mezuniyet tezinin konusu Çocuk Kitaplarıdır. Yazar Kocaeli’nde kendi kurmuş olduğu anaokulunda sekiz yıl eğitim danışmanlığı ve yöneticilik yapmıştır ve üç yıl çeşitli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri’nde uzman olarak çalışmıştır. Yerel televizyonlarda çocuk proğramları yapım ve yönetmenliğini üstlenmiştir. Evli ve iki çocuk annesi olan yazar Halen Ankara Üniversitesi Eğitimin Kültürel Temelleri – Çocuk Edebiyatı Bölümü’nden yüksek lisans dersleri almaya devam etmektedir.

  • Mini Masallar 4 Set (10 Kitap)

    Mini Masallar, dördüncü serisiyle devam ediyor!

    Ördek ailesinin sevimli kahramanlarıyla bir solukta okunan Mini Masallar, çocukların okuma beceri ve alışkanlıklarını geliştiriyor. Her bir kitapta ele alınan özel temalar çocukların sosyal davranışları ve becerileri tanımalarına katkı sağlıyor, karakter eğitimlerini destekliyor.

    Eğitsel yönden güvenilir içeriği, yolculukta ve evde rahatça taşınan boyutları, rengârenk çizimleriyle yayınlandığı ilk günden beri çocukların gözdesi olan Mini Masallar, eğlenerek okuma alışkanlığı kazandıran harika bir dizi…

    5,90