Murat Yılmaz

Murat Yılmaz, Akademik, Araştırma - İnceleme, Başvuru Kitapları kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 1944 - 1945 Irkçılık Turancılık Davası Tefrikası, 2014 KPSS Coğrafya Soru Yaprakları (Kopar Çöz), Elektronik ve Geleneksel Kütüphanelerde Telif Hakları, Enformasyon Merkezi Nasıl Kurulur, Etik ve Kütüphanecilik, Kosova - Bağımsızlık Yolunda olarak sayılabilir. Murat Yılmaz kitapları; Beşir Kitabevi, Cantaş Yayınları, Efe Akademi Yayınları, Gece Kitaplığı, İlke Yayıncılık, Kısayol Yayınları, P Kitap Yayıncılık, Stratejik Düşünce Enstitüsü, Umay Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Murat Yılmaz tarafından yazılan son kitap "İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavlarına Hazırlık Rehberi", Efe Akademi Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

  • Zambak Operasyonu

    Konteyner ile duvarın arasına sıkışmış bir cesetti onları dehşete düşüren. Alnının tam ortasında bir kurşun deliği vardı ve gözleri, son gördükleri karşısında dehşet doluydu.
    Karanlık bir köşede sır dolu cinayet ile başlayan olayların silsilesinde sır perdesi aralandığında kendinizi, bir polisiye romanın başkahramanı ardına takılmış; heyecan, öfke, merak ve stresin kaplayacağı bir buğrana dalarak “DERİN DEVLET” ile tanışacak ve amansız bir kovalamacanın peşine düşeceksiniz.
    Sır dolu olayları kahramanımızla beraber çözerken, intikam almak için sabırsızlanacaksınız.

    6,90