Muhammet Ekrem Beyazal

Muhammet Ekrem Beyazal, Deneme, Diğer, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Allah'ı Hatırlatan Öyküler, Düşlerime Kondu Kuşlar, Yeniden Müslüman Olmak, Yitik İnsan olarak sayılabilir. Muhammet Ekrem Beyazal kitapları; Ensar Neşriyat, Mevsimler Kitap, Neyzen Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Muhammet Ekrem Beyazal tarafından yazılan son kitap "Yeniden Müslüman Olmak", Ensar Neşriyat tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

  • Allah’ı Hatırlatan Öyküler

    Allah’ı Hatırlatan Öyküler” yazarın piyasaya çıkan ilk eseridir. Daha önce çeşitli gazete ve dergilerde yüzün üstünde yazıları yayınlanmış olan yazar; bu eserinde akıcı, candan ve içten bir dil kullanarak okuyucuya Allah’ı hatırlatmayı amaç edinirken O’nu sevmeyi ve O’na kul olmayı hatırlatmaktadır öykü tadında.

    Sahabe, Tabiin ve diğer Müslümanların yaşadıklarını bireysel yorumlarla ve özgün olay örgüsüyle dile getiren yazar onların sevgi duyuşlarını ve inanışlarını günümüze taşıyarak okuyucunun gözünde ulaşması gereken tabloyu çizmektedir.

    7,94
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?