Melih Tuğtağ

Huuop! Selam gençler. Ben, Melih Tuğtağ. Doğduğum tarih için 27 Ekim 1987 diyorlar. Doğduğum zamanı hatırlamadığım için bu konuda anneme ve babama güveniyorum. Doğma büyüme İstanbulluyum, ama “nerelisin?” derseniz, adettendir diye “Elazığlıyım” derim. İstanbul Teknik Üniversitesi’sinde uzun yıllar Jeofizik Mühendisliği okudum (Uzun yıllar hakikatten uzunmuş. Bunu öğrendim). Sonra baktım ki benden mühendis olmayacak, ben de yazar oldum.

 • Süper Kahraman Akademisi : Hayvanya

  Süper Kahraman Akademisi’ne hoş geldiniz! Biz kimiz? Nasıl süper kahraman olunur? Bunlar aslında sır ama siz yabancı sayılmazsınız. Anlaşırsak bundan sonra sırdaşız. Bu sırları sadece güvendiğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tamam mı? Keskin gözler, güçlü kollar, müthiş bir hız, süpersonik kulaklar, dehşetengiz bir dayanıklılık, inanılmaz bir kamuflaj becerisi, aslından ayırt edilemez bir ses taklit yeteneği, ölümcül zehir üretimi, ilginç soy bağları, robotları bile kendine hayran bırakan kuyruklar, harikulade tüyler, fevkalade boynuzlar, sınır tanımayan bir uyku ve daha nicesi… İşte burası: HAYVANYA!

  9,90
 • Fare Fasol 1 – Kedibüken

  Ben Fare. Fare Fasol. Yani adım Fare, soyadım Fasol. Sürekli adımı, soyadımı anlatmaktan yoruldum. Tanıştıysak esas konuya girelim. Dünyanın ilk köşe yazarı faresinin dünyasına hoş geldiniz. Bu dünyada baltalı vampir komşular, yer altı şehirleri ve kemirme bilgisi dersinden yüksek not alma sırları var. Bu dünya, keskin dişler ile keskin zekâların karşılaştığı yer… Bu dünya, fare masallarının gizemli dünyası… Bu dünya, size uzak ve küçük gibi görünse de aslında sizin dünyanızın aynısı. Belki de burası sizin dünyanız. Tekrar hoş geldiniz…

  7,90
 • Çorap Kral

  Size daha önce kimsenin görmediği bir yerden sesleniyorum. Burası öyle bir yer ki; burada, Ay’ı hapşırtan gökdelenler, mor gezegenler, konuşan yastıklar, öz çekim yapan padişahlar, dünyaya hükmeden tabletler, salyangoz kabuğundan evler yapanlar, uzay gemisi kazanlar ve şekerden dünyalar var. Gerçeği Gıdıklayan Masallar ile Çorap Kral’ın kraliyetine girmeye hazır mısınız?

  7,90
 • Alaca Efsanesi

  Peki, nasıl olacaktı? Bütün renkler dönecek miydi gerçekten? Kargayı merakta bırakmadılar, sorularını cevapladılar hemen:

  7,94
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?