Melanie Watt

Azmi Özcan, Akademik, Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname, Araştırma - İnceleme kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Geçmişten Günümüze Hilafet, Namık Kemal'den Mektup Var, Türk Dış Politikası Osmanlı Dönemi (2 Kitap Takım) olarak sayılabilir. Azmi Özcan kitapları; Gökkubbe Yayınları, İlem Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Azmi Özcan tarafından yazılan son kitap "Geçmişten Günümüze Hilafet", İlem Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Tırsak Sincap

  HERKES TIRSAK SİNCAP İÇİN DELİ OLUYOR! Tırsak Sincap, bilinmez maceralar yaşamaktansa dikkatle planladığı rutinine uyarak kendi güvenli ağacında kalmayı tercih ederdi. Ta ki bir gün, planlarının dışında bir olay yaşanana kadar… “Tırsak Sincap’ın size de söyleyeceği gibi; arada sırada bilinmeze doğru adeta uçarak atladığınızda, kendinizle ilgili yeni şeyler keşfedersiniz.” – Horn Book Magazine “Komedi ve ciddi gerçekliğin ustaca bir dengesi.” – Toronto Star “Çocuklar, bu kitaba bayılacak.” – Publishers Weekly

  4,90
 • Tırsak Sincap / Uyku Zamanı

  HERKES TIRSAK SİNCAP İÇİN DELİ OLUYOR!
  Tırsak Sincap hiç uyumazdı. Uyumak onun için çok korkunçtu. Hayaletler, ejderhalar ve puantiyeli canavarlar hakkında kâbuslar görebilirdi!
  Bu yüzden, her gece kendisini meşgul ederek uyanık kalırdı… Ancak uykudan kaçmanın, yorgunluk gibi ciddi yan etkileri vardı. İşte, bir şeylerin yanlış gittiğini Tırsak o zaman fark etti: tüm kâbusları gerçeğe dönüşmek üzereydi!
  Bir plan yaptı ve bu sorunu çözmeye çalıştı. Ama işler iyice sarpa sardı!

  “Tırsak Sincap’ı korkutan her şey çocukları
  kahkahaya boğacak!”
  Kirkus Reviews
  devamını oku

  4,90
 • Tırsak Sincap / Arkadaş Ediniyor

  HERKES TIRSAK SİNCAP İÇİN DELİ OLUYOR!
  Tırsak Sincap’ın hiç arkadaşı yoktu. Arkadaş edinmek son derece tehlikeliydi. Arkadaş dediğin ISIRABİLİRDİ. Sonunda güven veren bir arkadaş adayı gözüne çarptığında, MÜKEMMEL BİR İLK İZLENİM yaratmak için isim etiketi, tek parmaklı eldivenler, bir ayna ve bir limonla hazırlanmaya başladı. Dört ayaklı ve kuyruklu biri Tırsak’ın peşine düşene kadar her şey yolundaydı!
  “Tırsak Sincap samimi, saplantılı ve tüm yönleriyle son derece sevimli.”
  – The Associated Press

  “Hayranları, bu sevimli arkadaşın maceralarının devamını bekleyecek.”
  – Publishers Weekly

  4,90