Kubilay Aktaş

Kubilay Aktaş, Araştırma - İnceleme, Astroloji, Diğer kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Celcelutiye - Sufilerin Saklı Hazinesi, Gizli Telkinle Kur'an Terapisi (DVD'li), Gizli Telkinle Kur’an Terapisi, Hayalin Mucizesi, Kur'an'da Şifa Sırları Simya, Kur’an’da Şifa Sırları Simya olarak sayılabilir. Kubilay Aktaş kitapları; Elest Yayınları, Selis Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Kubilay Aktaş tarafından yazılan son kitap "Kur’an’da Şifa Sırları Simya", Elest Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Gizli Telkinle Kur’an Terapisi

  Çocuk yaştan itibaren gizli telkinlerle karşı karşıya kalıyor ve bilinçaltımızı kirletiyoruz. Gizli Telkinle Kur’an Terapisi adındaki bu eser , bilinçaltı klasörleri kısa devre yapmış ve varlığın birliğiyle diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, iç dünyalarında çatışmalara maruz kalan, çözümler aramasına rağmen kalbi yine de tatmin olmayan insanlar için hazırlanmıştır.
  Amacımız; kirletilmiş ve iç dünyası allak bullak olmuş insanımızın bilinçaltını Kur’an, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşa etmektir. “Bilinçaltını Yeniden İnşa” serisinin ilk kitabı olan Gizli Telkinle Kur’an Terapisi sürekli bizimle olan ama, bir türlü göremediğimiz bir dünyanın kapılarını açıyor. Değerli yazar Kubilay Aktaş, manevî ilimlerdeki yirmi yıllık deneyimini bu kitapta istifadenize sunuyor.
  İşte kitaptan bir kaç başlık:
  Bilinçaltı nedir, bilinci nasıl etkiler?
  Gizli telkin (subliminal) teknikleri nelerdir, nasıl karşımıza çıkar?
  Kur’an, Cevşen ve Celcelutiye’nin bilinçaltını inşa etmekteki fonksiyonları nelerdir?
  Gizli telkinle beyin ve kalbin onarımı mümkün mü?
  Sembol ve kelimeler bilinçaltına nasıl etki eder?

  6,90