Hatice Semiz

Hatice Semiz, Edebiyat, Fotoğraf, Sinema, Tiyatro, Sanat & Mimarlık kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Masal İçinde Masal kitabının yazarıdır. Hatice Semiz kitapları; Mevsimler Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Hatice Semiz tarafından yazılan son kitap "Masal İçinde Masal", Mevsimler Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Kahraman Çocuklar

  KAHRAMAN ÇOCUKLAR…

  Her çocuğun mutlaka bir veya birden fazla kahramanı vardır.
  Ve aslında her çocuk kahraman olmak ister.
  Elbetteki bir şeyin farkında değildir.
  Aslında her çocuk, gerektiği gibi davranabildiği sürece bir kahramandır.
  Bütün diğer kahramanlar onun hayal dünyasının eseridir.
  Şirin ve Can; çok sevdikleri kahramanlarla geçirecekleri maceralar ile birlikte aslında gerçek kahramanların kendileri olduğunu öğreneceklerdir.
  Kahraman Çocuklar; “Gerçek Kahramanlar”ın okuması için…

  PALYAÇOLAR DİYARI’NIN KANKA’SI…

  Türk Polis Teşkilatımız hiç şüphe yok ki güvenliğimizin en büyük teminatı.
  Tüm çocuklarımızın kahramanı Kanka Polis de; çocuklarımız için çok önemli bilgiler içeren bir tiyatro oyunu ile, hem de sevimli palyaçolar eşliğinde sahne alıyor.
  Hem hayati önem taşıyan bilgiler edinmek, hem birbirinden sevimli Palyaçoların Diyarına eğlenceli bir yolculuk yapmak, hem de “Kanka Polis”in kahramanlıklarına şahit olmak için…
  “Kahraman Çocuklar” ve “Palyaçolar Diyarı’nın Kanka’sı” isimli iki tiyatro eserini içeren bu kitabı okurken güzel zaman geçirmeniz, faydalı bilgiler edinmeniz ve keyifle sahnelemeniz dilekleriyle…

  5,64
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?