Hakan Üzüm

Hakan Üzüm, Başvuru Kitapları, Biyografiler, Çocuk & Gençlik kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Annelere Özel Sırlı Dualar, Cenneti Nasıl Kazanırım, Dinimi Öğreniyorum, Dört Halife, Erkek Sahabiler, Fotoğraflarla Mekke Medine Albümü olarak sayılabilir. Hakan Üzüm kitapları; Alya Yayınları, Berekat Yayınevi, Mevsimler Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Hakan Üzüm tarafından yazılan son kitap "Yeni Dünya - Yabancılar İçin Türkçe", Mevsimler Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

  • Hayırlı Çocuk Yetiştirmek

    Çoktandır unuttuğumuz veya unutulmaya yüz tutmuş bir kavram “hayırlı evlat”.İşte yazar Hakan ÜZÜM bu kavramı,değeri yeniden gündeme getiriyor.Bu kitap ,hızla hayatımızı yönlendirmeye başlayan yazılı ve görsel medyaya rağmen bazı şeyleri tekrar hatırlatıyor bizlere.Helal lokma ile çocuk yetiştirmenin faziletini,çocuk üzerindeki etkilerini,Hz.Peygamber’in çocuk yetiştirmede takip ettiği metodları,bu konuda ki hadisi şerifleri ayrıntılı ve herkesin anlayabileceği bir dille anlatıyor yazar.Ve bununla da yetinmeyerek modern psikolojinin tesbitlerine de yer veriyor bu kitap.
    Özetle söylemek gerekirse çocuğunun iki dünya saadetini,mutluluğunu düşünen her anne babanın okuması ve uygulaması gereken kriterler,esasları bir araya getiren bu kitabın bütün anne babaların başucunda olması gereken bir kaynak olacağına inanıyoruz.

    7,94
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?