Gökhan Serter

Gökhan Serter, Biyografi, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Şahitler, Şahitler 1 olarak sayılabilir. Gökhan Serter kitapları; Mgv Yayınları, Yedi İklim Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Gökhan Serter tarafından yazılan son kitap "Şahitler", Mgv Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Hicret Ülkesi

  Hayat, esaslı bir hicret tasarımıdır insan için. Ve insan her yandan bir hicret kuşatması
  altındadır. İnsanlığın büyük hicreti: Her bir insanın dünya konağına doğması, sonra hicret
  yolculuğuyla bir ömrün ardından tekrar sılasına, varış ülkesine dönmesi…
  Hicret Ülkesi; insanın varlık sahnesine ilk çıktığı mekândan, yeryüzüne doğru ilk kopuşunu,
  ilk ayrılışını hatırlatıyor. İnsan, can evine yeniden dönmek üzere geldiği dünyaya, cennetin
  aydınlığını taşıyarak tamamlamış olacak verilen mühletini.
  Hicret Ülkesi; dünyanın kalelerinde, burçlarında dolaşan insanlığa, kendi öz gerçekliğinden
  kopmadan hayatı huzur ve sükûnetle geçeceği iklimi anlatıyor. İnsanın kendi benliğinin
  farkında olarak, doğayla ve içinde yaşadığı toplumun diğer bireyleriyle kurduğu sağlıklı ve
  güvenli eksenli ilişkiler sebebiyle ulaşacağı dinginliğin duraklarını işaretliyor yol boyunca.
  6,79
 • Ben Pıhtı

  Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar…
  ‘Ben, Pıhtı’; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu… Zorlukların ve yoksunlukların arasından dönüştürücü gerçekliğe ulaştırmak iddiasında. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi, ruhunun odalarında saklı duran sesler ve kelimelerle yürümesini sağlayacak pratiği gösteriyor okuruna.
  Bir ayrılığın mesnevisi… Şehir şehir aradığı sevgilinin izi sıra gördüğü hakikati yıllar sonrasından O’na anlatma telaşıyla yazılmış mektuplar… Kırk başlıkta Alyahisar’dan, Suşehri’nden, Şehrafer’den, Nârlıhan’dan ruhuna dokunan her izden haberler veren hikâyeler ve anlatılar… İnsan varlığını bütün olarak bir sistem halinde keşfinin mümkün olduğunun deneyimini aktarıyor.

  5,90
 • Şahitler

  Tarih boyunca insanlığı karanlığa boğacak batıl sistemler oluşmuştur. Bu batıl karşısında ise her dönem ve her ortamda insanlığın saadeti için, batıla karşı mücadele edip, Allah’ın kelamını ayakta tutmaya çalışan mücahede örnekleri bulunmuştur.
  İşte bu kitapta bahsedilen yirmi üç örnek şahsiyet de diğer mücahede örnekleri gibi beşeri sistemde beşeri yasalara göre değil, Allah’ın sisteminde İslami yasalara göre yaşamak için mücadele ettiler.
  Kimi Amerika sokaklarında “beyaz”ın “siyaha” üstün olduğunu söyleyenlere; kimi Türkiye’de kafasındaki sarığı kafaya takanlara, kimi ise Filistin’de siyonist zorbalara karşı mücadele etti.

  7,94
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?