Esra İlter Demirbilek

Fatih Kurt, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Sana Heceler Çalacağım Göklerden İnen kitabının yazarıdır. Fatih Kurt kitapları; Kitap Otağı Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Fatih Kurt tarafından yazılan son kitap "Sana Heceler Çalacağım Göklerden İnen", Kitap Otağı Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Çılgın Deneyler Kulübü 1 Işınlama Kazası

  Hiç dünya adına güzel ve faydalı bir şeyler yapayım diye düşündün mü? İşte bizim Alp, Berk ve Mete düşündü. Ama iyilik yapayım derken ortalığı birbirine kattılar!
  Ellerine geçen, içinde birbirinden acayip bilimsel projelerin yer aldığı gizli bir defter nelere sebep oluyor nelere! Işınlanmalar, ortadan kaybolmalar! Aman aman!
  Neyse ki kıvrak zekalı arkadaşları Ece yardım ediyor da kafa kafaya veren Çılgın Deneyler Kulübü her şeyi eski normal haline çevirmek için kolları sıvıyor…

  YORUMLAR

  “Bu kitap iki türlü okunabilir: İster resimleriyle ister metniyle… Her iki okumada da heyecanlanacak, eğlenecek ve ‘Devamını   istiyoruuuz!’ diye, kitabın aynı zamanda ressamı da olan yazarı sabah akşam arayıp delirteceksiniz.”
  Aytül Akal

  “Sevgili Esra’nın kitabı harika bir karışımın ürünü: enfes çizimler ve çocukların kalbine akacak bir öykü. Çılgın Deneyler Kulübü’nün daha pek çok serüven yaşayacağına eminim ve bunun harika bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim.”
  Aşkın Güngör

  5,64
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?