Esra İlter Demirbilek

Fatih Kurt, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Sana Heceler Çalacağım Göklerden İnen kitabının yazarıdır. Fatih Kurt kitapları; Kitap Otağı Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Fatih Kurt tarafından yazılan son kitap "Sana Heceler Çalacağım Göklerden İnen", Kitap Otağı Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Çılgın Deneyler Kulübü / Drone Yarışı

  Bütün dünyanın başı dertte!
  Neyse ki Çılgın Deneyler Kulübü varken
  her şey kolayca kontrol altına giriyor.
  (Gerçekten de öyle mi acaba?)

  Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul’a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! Onlar drone yarışması için hazırlanırken peşlerine bir profesör düşüyor. Profesörün tek isteği Baha Dayı’nın gizli projelerinin olduğu yeşil kaplı defteri almak. Fakat Çılgın Deneyler Kulübü, profesör bu inanılmaz denklemlerle dolu defteri ele geçirirse dünya çapında olabilecek felaketlerden endişe ediyor. Yarışmaya saatler kala Alp ve arkadaşları bu durumu çözmek zorundalar! Çılgın Deneyler Kulübü bu kez de dünyayı korumak adına görev başına geçiyor.

  5,90
 • Çılgın Deneyler Kulübü 1 Işınlama Kazası

  Hiç dünya adına güzel ve faydalı bir şeyler yapayım diye düşündün mü? İşte bizim Alp, Berk ve Mete düşündü. Ama iyilik yapayım derken ortalığı birbirine kattılar!
  Ellerine geçen, içinde birbirinden acayip bilimsel projelerin yer aldığı gizli bir defter nelere sebep oluyor nelere! Işınlanmalar, ortadan kaybolmalar! Aman aman!
  Neyse ki kıvrak zekalı arkadaşları Ece yardım ediyor da kafa kafaya veren Çılgın Deneyler Kulübü her şeyi eski normal haline çevirmek için kolları sıvıyor…

  YORUMLAR

  “Bu kitap iki türlü okunabilir: İster resimleriyle ister metniyle… Her iki okumada da heyecanlanacak, eğlenecek ve ‘Devamını   istiyoruuuz!’ diye, kitabın aynı zamanda ressamı da olan yazarı sabah akşam arayıp delirteceksiniz.”
  Aytül Akal

  “Sevgili Esra’nın kitabı harika bir karışımın ürünü: enfes çizimler ve çocukların kalbine akacak bir öykü. Çılgın Deneyler Kulübü’nün daha pek çok serüven yaşayacağına eminim ve bunun harika bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim.”
  Aşkın Güngör

  4,90