Esra Cekici Demir

 • HİKÂYELERLE KISA SURELER KUREYŞ SURESİ

  Siz hiç kötü adamların yolculara zarar verdiği tehlikeli yollardan geçmek zorunda kaldınız mı ? Peki Kabenin komşusu olan Kureyşli aileler o yoldan geçmek zorundalar desem, ne dersiniz?

  İşte namaz kılarken sıkça okuduğumuz Kureyş Suresi bu tehlikeli yolculuğu anlatıyor.

  Psikolojik Danışman Esra Demir, Kureyş Suresini küçük okurların zihinsel ve psikolojik gelişimine uygun bir biçimde hikayeleştirdi.

  Bu hikayeyi okurken hem çocuklar hem de hikayeyi onlara okuyan anne babaları Kureyş suresinin eşsiz sırlarını keşfedecek ve Rabbimizin sonsuz merhametine şahit olacaklar.

  3,90
 • HİKÂYELERLE KISA SURELER KEVSER SURESİ

  Siz hiç altın, inci ve yakutların üzerinden akan bir nehir gördünüz mü? Peki ya o nehrin suyundan içen bir daha hiç susamazmış desem, ne dersiniz ?

  İşte namaz kılarken sıkça okuduğumuz Kevser Suresi, suyu baldan daha tatlı olan bu nehirden bahsediyor.

  Psikolojik Danışman Esra Demir, Kevser Suresini küçük okurların zihinsel ve psikolojik gelişimine uygun bir biçimde hikayeleştirdi.

  Bu hikayeyi okurken hem çocuklar hem de hikayeyi onlara okuyan anne babaları Kevser suresinin eşsiz sırlarını keşfedecek ve Rabbimizin sonsuz nimetlerine şahit olacaklar.

  3,90
 • HİKÂYELERLE KISA SURELER FİL SURESİ

  Kötü kalpli bir adam Kabe’yi yıkmak isterse ne olur? Peki küçücük kuşlar kocaman filleri yenebilir mi ? Ne dersiniz ?

  İşte namaz kılarken sıkça okuduğumuz Fil Suresi tam da bu sorulara cevap veriyor.

  Psikolojik Danışman Esra Demir, Fil Suresini küçük okurların zihinsel ve psikolojik gelişimine uygun bir biçimde hikayeleştirdi.

  Bu hikayeyi okurken hem çocuklar hem de hikayeyi onlara okuyan anne babaları Fil suresinin eşsiz sırlarını keşfedecek ve Rabbimizin mucizelerine tanıklık edecekler.

  3,90
 • HİKÂYELERLE KISA SURELER MAUN SURESİ

  Paylaşmayı sevmeyen –cimri- bir adamın aç olan komşusuna nasıl davrandığını duydunuz mu? Peki ya anne babası olmayan –yetim- çocuklara kötü davrananları ?

  İşte namaz kılarken sıkça okuduğumuz Maun Suresi bize onlardan bahsediyor.

  Psikolojik Danışman Esra Demir, Maun Suresini küçük okurların zihinsel ve psikolojik gelişimine uygun bir biçimde hikayeleştirdi.

  Bu hikâyeyi okurken hem çocuklar hem de hikâyeyi onlara okuyan anne babaları Maun suresinin eşsiz sırlarını keşfedecekler.

  3,90
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?