Erhan Ünal

Erhan Ünal, Akademik, Araştırma - İnceleme - Kuram, Bilişim & Bilgisayar kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bilgisayar ve Temel Bilgi Teknolojileri, Ekmek Biterken, Finansal Kiralama (Leasing), Sosyal Ağlar, Tek Kişilik Seyahat, Toprak Biterken olarak sayılabilir. Erhan Ünal kitapları; Asi Kitap, Avrupa Yakası Yayınları, Beta Yayınevi, Maya Akademi Yayınları, Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık - Akademik aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Erhan Ünal tarafından yazılan son kitap "Ekmek Biterken", Asi Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

 • Toprak Biterken

  Küresel Finans Oligarşisi’nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan için kaçınılmaz olan beslenme zorunluluğu üzerinden devamlı kılmaktır.
  Bu sebeptendir ki KFO, çeşitli kıtalarda var olan tarımsal üretim tarzı ve ona dayanan değişik beslenme biçimlerini, oluşturmuş olduğu bir ana plan (Master Plan) doğrultusunda yeniden şekillendirmek ve standart hale getirmek amacındadır.
  – Küresel Finans Oligarşisi’nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki “Küresel Diktatoryasını” açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için de güç biriktirmektedir. Bu güç birikimi, yukarıda ifade ettiğim gibi gücü oluşturan tüm öğelere teker teker sahip olmakla mümkün olabilir. Yani; tohuma, toprağa, suya ve dolayısıyla insana, tam anlamıyla sahip ve hakim olmayı gerektirir.
  – “Küresel Finans Oligarşisi” (KFO) tarafından, kısa vadede tarımsal üretimde çeşitliliğin en aza indirgenmesi ve bu sayede dünya gıda pazarının kontrolü ve yönlendirilmesi amaçlanmaktadır. Orta ve uzun vadede ise dünyada tüm insanlığın beslenmesi; yani kimin ne yiyeceği ve kimin neleri yiyemeyeceği bu merkez tarafından belirlenecek, daha açık bir ifade ile “dikte” edilecektir.

  11,39
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?