Louis Borgenicht

Louis Borgenicht, Çocuk Gelişimi, Sağlık kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Bebek Sahibinin Kullanım Kılavuzu kitabının yazarıdır. Louis Borgenicht kitapları; Martı Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Louis Borgenicht tarafından yazılan son kitap "Bebek Sahibinin Kullanım Kılavuzu", Martı Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

  • Bebek Sahibinin Kullanım Kılavuzu

    Sonunda! Acemi Ebeveynler İçin Yeni Doğan Bebek Teknolojisi Kılavuzu Kayıt cihazınızı ayarladınız, internet bağlantınızı kurdunuz, cep telefonunuzdan Facebook’a baktınız. Ama bunların hiçbiri, dünyanın en büyük teknolojik mucizesi olan yeni doğmuş bir bebek için hazır olduğunuz anlamına gelmiyor.

    Bebek Sahibinin Kullanım Kılavuzu, adım adım ilerleyen talimatlar ve faydalı şematik diyagramlarla, sıkça sorulan yüzlerce soruya cevap veriyor: Bebeği kundaklamanın en iyi yolu hangisi? Yeni doğmuş bebeğimin bütün gece uyumasını nasıl sağlayabilirim? Bebeğimi ne zaman doktora götürmeliyim? Kaygı duyduğunuz her sorunun cevabı burada. Çocuk bakımıyla ilgili en temel bilgileri öğrenmek isteyen herkes, alanında isim yapmış Pediatrist Dr. Louis Borgenicht ve oğlu Joe Borgenicht’ten işe yarar tavsiyeler alacak.

    6,90