Daniel J. Siegel

 • Ergen Beyin Rehberi

  New York Times Bestseller
  n
  n“Bu kitap, bütün aile için hayat kurtarıcı olacaktır.”
  nDr. Deepak Chopra
  n
  nBütün-Beyinli Çocuk kitabıyla ebeveyn-çocuk ilişkisine yeni bir bakış getiren ünlü nöropsikiyatrist yazar Dr. Daniel J. Siegel, bu kez ebeveynlere, çocuklarının hayatındaki en zorlu gelişim dönemlerinden olan ergenliği bir kazanım haline nasıl getirebileceklerini gösteriyor.
  n
  nErgenliğin özü nedir?
  nErgenlikte beyin nasıl çalışır?
  nErgenlik zorluk mudur, yoksa fırsat mıdır?
  nBu süreç boyunca kullanılabilecek pratik tavsiyeler nelerdir?
  n
  nErgenlik, zorlu olduğu kadar şaşırtıcı da bir dönemdir. Çünkü beyin, 12-24 yaşlar arasında büyük ve önemli bir değişim geçirir. Bu beyin gelişimi de gençlerin davranışlarını ve ilişkilerini etkiler. Haliyle birçok ebeveyn, ergenliğe korku ve endişeyle yaklaşır. Halbuki ergenlik, çözülmesi gereken bir problem yahut katlanılması gereken bir zorluklar dönemi değil; aslında bir cesaret ve yaratıcılık kaynağıdır.
  n
  nDr. Siegel bu kitapta, kişilerarası nörobiyoloji alanındaki önemli araştırmalara dayanarak, genç beyin fonksiyonlarını anlamanın ebeveynlere çocuklarının hayatında inanılmaz derecede önemli bir büyüme, değişim ve deneyim dönemi olan ergenlikte nasıl yardımcı olabileceğinin heyecan verici yollarını araştırıyor.
  n
  nHadi, çocuğunuzun en değerli gelişim dönemlerinden olan ergenliği hayatı için bir fırsat haline getirelim!
  n

  9,09
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?