Sinada Kitap

 • Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız

  Merhaba, ben Tahir Şimşek.
  Son zamanlarda insanlar beni rüyasında görmeye başladı. Son 1,5 yılda binlerce rüya geldi ve gelmeye de devam ediyor. Tüm bu rüyalarınız Allah’ın varlığının ispatı idi. Ateist ve çok günahkâr olarak ölmeyin, bir an önce tövbe edin diye de bu rüyalarımdan bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim.
  Evet rüya ile amel edilmez, lakin ahir zamanda görülen bir çok rüya ise sahihtir. Bu gerçeği de atlamamak lazım. Kaldı ki bizler rüya ile amel etmiyoruz.
  Ayrıca seven sevdiğini rüyasında görür. Rüyalara fazla da anlam yüklememek ve böyle bakmak lazım. Sonuçta beni ya da bir başkasını rüyada görmek, bizi önemli birisi yapmaz. Koskocaman bir hiç olduğumun her zaman bilincindeyim merak etmeyin.
  Son olarak, Allah’ın beni çok sevdiğini biliyorum, bende rabbimi çok seviyorum. Emin ol Allah seni de çok seviyor, yeterki Allah’a bir adım at. İşte o adımı, bu kitabım sana attıracak Allah’ın izniyle…
  Kâinatın tek hakimi olan Allah’dan gelen rüyaları kumaya hazır mısın?
  “evet hazırım” diyorsan, bir kahve alıp okumaya başlayabilir, sır perdelerini birinci sayfadan itibaren aralayabilirsin.
  İyi yolculuklar..

  devamını oku

  6,90
 • Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan

  Merhaba, ben Tahir Şimşek. 23 Şubat 1979 Ankara Çankaya doğumluyum. Hiç aklımda bu kitabı yazmak yoktu. Ta ki Allah’ın, bu aciz kuluna yaşattığı sırlara vakıf olana kadar. O sırlara ulaşınca, 39 yıl boşa yaşadığımı anladım. Şu an 40 yaşındayım ve yaşadığım sırları, insanlara bu kitap aracılığı ile anlatmak zorunda hissettim kendimi. Çünkü bir çok insan bilmiyor, neden bu Dünya’ya geldiğini unutmuş bir vaziyette.
  Kendime Müslüman olabilir, sırlarımla birlikte ölebilirdim. Lakin her geçen gün ateistliğin arttığı bu ahir zamanda, daha fazla sessiz kalamazdım. Çünkü kimsenin cehennemde yanmasına gönlüm razı değil. Ölmeden, bedenim toprağa karışmadan ve Allah izin verirse, ruhum semayı dolaşmadan, insanları son bir kez ikaz etmek istedim.
  Allah var, Peygamberler var, Evliyalar var, Melekler var, Şeytan var, Deccal var, cinler var, Ye’cüc Me’cüc var, Kıyamet var ve dolayısıyla bir hesap günü de var. Bu saydıklarımı ve daha fazlasını, nefes aldığım süre içerisinde tek tek yaşattı Rabbim bana, gerek rüya olarak, gerekse yakaza ve manâ aleminde.
  Yani demem o ki:
  Yaşadıklarım, Allah’ın varlığının ispatıdır.
  Kıyamet’e hazır mısın?
  Peki ya hesap gününe?
  Eğer cevabın “EVET HAZIRIM” ise, kitabımı okumaya başlamadan, bir kahve al, kendini ruhen ve bedenen hazır hissettiğinde, okumaya başla. Kendini tam olarak hazır hissettiğinde ise, sırlarımı aralamaya birinci sayfadan başlayabilirsin.
  İyi yolculuklar.
  6,90